Yükleniyor
Background Shape
Background Shape

Aracınızın hasar ve bakım durumuna göre teslim süresi farklılık gösterebilir.Son teknoloji ile bakıma ve incelemeye alınan aracınız için en doğru saati size iletip, verilen saatte aracınızı sorunsuz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Porshe, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda firmalarının teknik servislerini, bakımlarını ve parça değişimlerini yapıyoruz.

Benzer firmalara göre uygun fiyatlandırma yapan firmamızın, aracınızın arıza tespiti ve değişecek parçasına göre fiyatlandırması değişkenlik gösterebilir.Detaylı bilgi almak ve fiyat politikasını öğrenmek için lüten bizimle iletişime geçin.

Yetkili olduğumuz firmaların yedek parçaları ile alakalı herhangi bir problem ve gecikme yaşamazsınız.Bütün parçalar orjinal olup stoklarımızda mevcuttur.

Tamir, Bakım, Boya, Elektrik ve Elektronik Bakım, Kaplama , Yedek Parça Değişimi, Yol ve Araç Destek, Beyin ve Motor Tamiri, Periyodik Bakım, Mekanik Tamir İşlemleri, Motor İşlemleri gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Randevu aldığınızda geldiğiniz saatte servis yetkililerimiz sizinle ilgilenecektir.Yinede randevu almadan geldiğinizde yetkililer sizinle ilgilenip gerekli saat dilimini paylaşacaklardır.

Merak ettikleriniz ve sormak istekdileriniz varsa lütfen iletişime geçin

Sorularınızı İletİn

Sıkça sorulan sorularda bulamadığınız veya öğrenmek istedikleriniz için iletişime geçin.